Kompleksowa obsługa inwestycji wodno-gazowej
InstalSocha
InstalSocha
InstalSocha

O firmie

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy INSTAL Socha sp.j.

Zajmujemy się obsługą inwestycji infrastrukturalnych w zakresie dostaw materiałów do budowy sieci kanalizacji, wodociągów oraz instalacji gazowych. Długoletnie funkcjonowanie na rynku polski południowej umożliwiło nam zdobycie wielu doświadczeń i osiągniecie pozycji jednego z liderów w branży.

Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie wykonawców we wszelkie materiały potrzebne przy realizacji sieci wod-kan-gaz. Od wielu lat współpracujemy z producentami o markach uznanych w kraju i za granicą, dzięki czemu możemy oferować produkty najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy własne zaplecze logistyczne, dzięki czemu możemy sprawnie realizować dostawy na ternie całej polski. Wśród producentów których materiały oferujemy możemy wymienić: ZTS Gamrat, Wavin Metalplast Buk, Pipelife, InstalPlast Łask, Profil Piła, FA Jafar czy FA Hawle oraz wielu innych.

Atutem naszego przedsiębiorstwa jest załoga posiadająca wieloletnie doświadczenie zarówno w zakresie sprzedaży oferowanych materiałów, jak również w wykonawstwie, dzięki czemu możemy proponować klientom dobór optymalnych rozwiązań zarówno pod kontem niskich kosztów jak i maksymalnej efektywności funkcjonowania inwestycji.

Zakupione w naszej hurtowni materiały dostarczamy na nasz koszt, własnym transportem na wskazane przez klienta miejsce przy spełnieniu minimum logistycznego.

Głównym celem naszych działań na rynku jest satysfakcja klienta po zakupie oferowanych przez nas materiałów.

 

Zapraszamy klientów hurtowych i detalicznych do naszej siedziby w Jaśle przy ul: Piłsudskiego 25

od poniedziałku do piątku w godzinach:

od 7.00 do 17.00 (w sezonie letnim od początku kwietnia do końca października)

od 7.00 do 16.00 (w sezonie zimowym od początku listopada do końca marca)

w soboty od 7.00 do 12.00.

 
Producenci
Wszelkie prawa zastrzeżone Instal Socha s.c.