Kompleksowa obsługa inwestycji wodno-gazowej
InstalSocha
InstalSocha
InstalSocha

Certyfikaty

Zaufanie klientów, ciągła praca nad poszerzeniem grona klientów, wysoka jakość obsługi klienta, oraz zaangażowanie zespołu pracowników, pozwala budować firmę zorientowaną na uzyskanie satysfakcji klienta.
Silna pozycja na rynku lokalnym firmy FHU „INSTAL Socha”i stale rosnący potencjał znajduje odbicie w szeregu wyróżnień uzyskanych w prestiżowych ogólnopolskich rankingach.

Z dumą pragniemy poinformować że FHU „INSTAL Socha” sp.j. znalazła się w prestiżowym gronie „Diamentów Forbesa 2021” czyli dorocznego rankingu przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększały swoją wartość.
„Diamenty Forbesa 2021” zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2015 – 2019, wartość majątku, historia płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Firma „INSTAL Socha” sp.j. wielokrotnie znalazła się w gronie „Gazeli Biznesu”, rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm, organizowanego przez „Puls Biznesu”.
Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a znalezienie się w gronie laureatów potwierdza że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.
Firma znalazła się w gronie laureatów w edycjach: 2011, 2013, 2014, 2015, 2019, 2020.

Firma „INSTAL Socha” sp.j. uczestniczy nieprzerwanie od roku 2014 w programie Rzetelna Firma potwierdzającym wiarygodność płatniczą, oraz kierowanie się w codziennej pracy rzetelnością i uczciwością.
 
Producenci
Wszelkie prawa zastrzeżone Instal Socha s.c.